Zespół Xevin Investments

Poznaj nasz team

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie
w tworzeniu i rozwijaniu innowacyjnych projektów.

I chętnie się nim podzielimy.

Marek Rusiecki

Współzałożyciel, Prezes Zarządu

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Współtwórca pierwszej agencji reklamy internetowej w Polsce (2000r.) oraz był jednym z pierwszych członków IAB Polska. Jednym z najbardziej aktywnych aniołów biznesu w Europie. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu biznesów internetowych.

Gwidon Humeniuk

Współzałożyciel, Członek Zarządu

Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego. Jeden z pionierów reklamy internetowej w Polsce. Przez wiele lat zajmował funkcje zarządcze w spółkach z branży digital. Od 13 lat związany z branżą VC. Przeprowadził dziesiątki procesów inwestycyjnych i dezinwestycyjnych w Polsce i zagranicą. Prywatnie miłośnik przyrody i psów.

Ewa Ostrowska

Członek Zarządu, Radca Prawny

Absolwentka wydziału prawa Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2001 r. zaangażowana w obsługę prawną przedsiębiorstw, od 2005 radca prawny. Posiada wieloletnie doświadczenie  w kompleksowej obsłudze prawnej procesów inwestycyjnych. Ogarnia Term Sheety, negocjacje, umowy inwestycyjne – a następnie wspiera założycieli w kwestiach prawnych.